Pieczątki - firmowe, imienne, automatyczne, kieszonkowe

Pieczątki firmowe – nowoczesne i precyzyjne

Pieczątka firmowa jest niezbędnym akcesorium przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a także zmianie nazwy prowadzonej firmy lub zmianie jej formy prawnej. Każda pieczątka musi zawierać takie dane, jak nazwa firmy, numer REGON, numer NIP oraz adres prowadzonej działalności.

Jak najszybciej wyrobisz pieczątkę? Powierz to Emi – nasze studio poligraficzne zajmuje się tym od ponad dwudziestu pięciu lat. Obecnie wykonujemy pieczątki metodą laserową. Jej zastosowanie umożliwia osiągnięcie niezwykłej precyzji, co przekłada się na czytelność wszelkich informacji zawartych na pieczątce. Obudowa pieczątki wykonywana jest z solidnego tworzywa sztucznego, a specjalna osłona chroni tusz przed wysychaniem, gdy pieczątka nie jest używana. Dlatego oferowane przez nas pieczątki firmowe przeznaczone są do długiej eksploatacji. Oferujemy wyłącznie pieczątki w obudowach uznanych marek: Trodat, Colop, Wagraf.

Warto zaznaczyć, że wykonujemy pieczątki automatyczne – nieduże i poręczne (tzw. "pieczątki kieszonkowe"), a dzięki zastosowaniu specjalnego wcięcia w dolnej części, ich odbicie jest zawsze idealne. Dodatkowo na górze znajduje się przezroczyste okienko, w którym umieszczamy karteczkę z treścią pieczątki – dlatego pieczątki firmowe nigdy nie będą się mylić, nigdy tez nie odbijesz pieczątki do góry nogami.

Pieczątki firmowe – tanio i szybko

Wykonywane przez nas pieczątki firmowe możesz zamówić na miejscu lub online. Zamawianie pieczątek przez internet jest prostą czynnością:

  • napisz do nas na adres info@emi-studio.pl
  • w treści maila podaj treść, jaka ma znaleźć się na pieczątce

W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę oraz termin wykonania zlecenia.
Oferujemy tanie pieczątki z błyskawicznym czasem realizacji.
Przekonaj się o tym już dzisiaj – napisz do nas i złóż zamówienie!

 

 

 

 

FLScript logo