Puchary, statuetki, medale

Puchary – dla uczczenia zwycięstwa

Puchar to trofeum wręczane za dokonane osiągnięcia. Najczęściej ma to miejsce w sporcie, gdzie puchary otrzymują zwycięzcy zmagań w konkretnych dyscyplinach, ale tego typu nagrody przyznawane są również za wybitne osiągnięcia naukowe, społeczne oraz dla triumfatorów różnorakich konkursów. Dlatego oferujemy nie tylko puchary sportowe, ale mamy w swoim katalogu również puchary okolicznościowe.

Puchary wykonywane są na bazie kamiennego postumentu, a główne materiały użyte do ich produkcji to metal oraz wytrzymałe tworzywo sztuczne. Takie połączenie sprawia, że każdy puchar cechuje duża odporność na uszkodzenia i są łatwe w oczyszczaniu. Oferujemy puchary okolicznościowe  o różnych gabarytach i kształtach (także niestandardowych), co pozwala na znalezienie najlepiej pasującego do okoliczności. Ich kolorystyka to przeważnie złoto lub srebro, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość przełamania ich dodatkową barwą.

Czym byłby puchar sportowy lub puchar okolicznościowy bez imiennej dedykacji? Zamawiając u nas nie musisz o tym myśleć – wykonujemy je za pomocą technologii Grawerton, dzięki której uzyskuje się precyzyjne, estetyczne napisy.

puchary sportowe

Medale – symbol uznania

Medal to nagroda za wysiłek, osiągnięcia, poświęcenie. Jest pamiątką, która ma przypominać o szczególnych wydarzeniach i jest zarazem wyrazem uznania dla osoby obdarowanej. Dlatego musi cechować go solidność oraz estetyka.

Wykonujemy medale na zamówienie. Mogą być to zarówno tanie medale wykonane z tworzywa sztucznego z naklejką, jak i droższe – medale odlewane. Specjalną propozycja są Q-Medals – to specjalne medale dostępne w pięciu różnych kształtach, na których umieszcza się nadruk przestrzenny, dający wspaniałe efekty 3D i znacznie podnoszący estetykę całości. Doskonale nadają się na medale dla dzieci, medale dla służb mundurowych czy też medale sportowe.

Statuetki –piękno i trwałość

Proponujemy Państwu statuetki, które doskonale nadają się zarówno do uhonorowania wybranych osób, jak też jako specjalny prezent. Oferujemy statuetki okolicznościowe z różnego rodzaju zdobieniami:

  • statuetka z grawerem - naniesiona bezpośrednio na szkło dedykacja spersonalizuje wręczaną statuetkę; oferujemy także wypełnienie grawerunku farbą, przez co dodatkowo nabierze estetyki;
  • statuetki szklane – oferujemy szeroki wybór wzorów i kształtów, możliwe jest także wykonanie statuetki na indywidualne zamówienie klienta.

Puchary, medale i statuetki oferujemy w bardzo przystępnych cenach i gwarantujemy szybki czas realizacji. Możesz zamówić je online, jak i na miejscu – skontaktuj się z nami już dzisiaj!

FLScript logo