Reklamówki i torby z nadrukiem

Torby z nadrukiem – na prezenty i nie tylko

Papierowe torby na prezenty, jak również wykonane z lnu lub bawełny torby wielokrotnego użytku, to już nie tylko przedmioty o typowo użytkowym przeznaczeniu. Mogą stać się również praktycznymi gadżetami, dzięki którym zareklamujesz własną firmę albo błyśniesz kreatywnością, wymyślając dla niej ciekawy, niebanalny design.

Torba z logo firmy? Czemu nie!

W czasach wszechobecnej reklamy czasami ciężko jest przebić się na rynku usług ze swoją firmą, szczególnie jeżeli ona niewielka. Umieszczenie swojego logo na spersonalizowanej torbie, w której można podarować komuś firmowe gadżety to niezły pomysł, który nie tylko zwróci uwagę, ale dodatkowo zrobi to w bardzo profesjonalny sposób.

Podobnie rzecz się ma z torbami z materiału, tradycyjnie służącymi na zakupy. Widoczne na materiale logo firmy czy zakładu przyciąga uwagę i może stać się świetną reklamą usług oraz sposobem na przyciągnięcie nowych klientów.

torby z nadrukiem

Spersonalizowane opakowanie na prezent

Na pewno wiele razy zdarzyło Ci się wybierać kolorowe torebki i torby na prezent dla kogoś bliskiego. Jeśli chodzi o ten rodzaj towaru, rynek z pewnością jest przesycony - wszędzie pełno okolicznościowych torebek we wszystkich możliwych kolorach i wzorach. Większość z nich jest ładna, stylowa, ale całkowicie bezosobowa. Spersonalizowana na potrzeby indywidualnego klienta torebka na prezent stanowi niebanalny gadżet, który na równi z prezentem może pokazać obdarowanemu, że jest dla nas ważny. To świetny pomysł szczególnie przy okazji rocznic, ale sprawdzi się również podczas urodzin czy imienin.

Jaką ofertę mamy dla naszych klientów?

Dla zainteresowanych tego typu gadżetami, możemy zaproponować:

  • torby papierowe i lniane
  • torby kolorowe i czarno-białe
  • torby gładkie i wzorzyste
  • torby okolicznościowe - na rocznice, imieniny, urodziny i inne okazje
  • torby logo własnej firmy
  • torby jako gadżet reklamowy – na różnego rodzaju promocje, eventy, prezentacje

Reklamówki i torby z nadrukiem wykonujemy w bardzo przystępnych cenach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo (info@emi-studio.pl) i złóż zamówienie!

FLScript logo